Stříbrný tolar k narození dítěte 2018 s věnováním

 
RYTINA Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 6
 

Stříbrný tolar (40 mm, 29 g) se spícím miminkem, které drží rodiče v dlaních. Na zadní stranu tolaru lze vyrýt věnování.

Dostupnost 14 dnů
2 190 Kč    
Kód produktu CM31260-721
Kategorie Stříbrné pamětní medaile
 

Stříbrný tolar je krásný a cenný dárek pro novorozené dítě. Dárek na památku, který má trvalou hodnotu. 

Na přední straně je zobrazeno spící miminko, které drží v dlaních jeho rodiče, zadní strana pak patří tradiční dětské hračce - houpacímu koníkovi.

Tolar je uložen do originálního dárkového balení, které lze doplnit vlastnoručním věnováním, ale také údaji o miminku či jeho fotografií.

Krásu a hodnotu tolaru umocňuje osobní věnování na zadní straně, kterou zdobí stužka ve tvaru srdce, která vymezuje prostor určený k vyrytí věnování či jména a data narození dítěte. 

Přejete si stříbrný tolar bez věnování? Prohlédnout si ho můžete zde.

 

  • Průměr: 40 mm
  • Hmotnost: 29 g
  • Ryzost: 999/1000 Ag
  • Hrana: hladká
  • Provedení: špičková kvalita (proof) 

 

Věnování

Věnování může obsahovat jeden až čtyři řádky textu. Každý řádek může mít maximálně 15 znaků včetně mezer. Požadovaný text a typ písma uveďte do poznámky v objednávce. 

Nákup tohoto zboží se řídí pravidly zakázkové výroby. Na zboží vyrobené na zakázku nebo upravené podle přání zákazníka se nevztahuje právo na odstoupení od kupní smlouvy bez uvedení důvodu v rámci ochranné 14-ti denní lhůty. U tohoto zboží požadujeme platbu celé částky předem, nebo zálohu ve výši 50%. Tato záloha slouží k pokrytí nákladů vynaložených na výrobu nebo úpravu zboží a z tohoto důvodu je nevratná.

 

Ozdobné písmo

Evička 1aa1_1

 

Normální písmo

Evička2aa1_1

 

 Stříbrný tolar je uložen v krásném dárkovém balení, do něhož lze vepsat věnování či vložit fotografii 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Informace o zpracování osobních údajů