Stříbrná medaile Mandala - Zdraví

 
  • 1 z 2
 

Stříbrná medaile mandala Zdraví je originální dárek s krásným poselstvím. Vždyť největším přáním pro mnoho z nás je pevné zdraví, které přejeme i našim blízkým (34 mm, 16 g).

Dostupnost 3 dny
1 390 Kč    
Kód produktu CM-31514-711
Kategorie Stříbrné pamětní medaile
 

Stříbrná medaile mandala Zdraví je originální dárek s krásným poselstvím. Vždyť největším přáním pro mnoho z nás je pevné zdraví, které přejeme i našim blízkým. A zdraví je největší dar i pro miminko, neboť právě to je základem pro jeho šťastný a úspěšný život. 

Mandala představuje nekonečno, dokonalost, rovnováhu, jednotu. Mandaly mají podobu kruhového obrazce se středem, z něhož (či do něhož) směřují symetricky uspořádané tvary. Vedle tvarů, které symbolizují mužskou energii, obsahují mandaly také barvy, které zastupují energii ženskou. Barvy proto nesmějí chybět ani na stříbrných medailích. Síla každé mandaly je schovaná v jejím středu, kde všechno začíná i končí, a tak je doprostřed medaile vsazen skleněný kámen. 

Přední stranu medaile tvoří kolorovaný ornament se skleněným středem. Barvou mandaly je zelenomodrá, která má léčivý potenciál, podporuje rozvoj a růst, tiší bolest, uklidňuje, odplavuje smutek a přináší svěžest. Zadní strana medaile je reliéfní.

Stříbrnou medailii dodáváme s certifikátem, dárkově zabalený v originální krabičce.

 

  • Průměr: 34 mm
  • Hmotnost: 16 g
  • Ryzost: 999/1000 Ag
  • Hrana: hladká
  • Provedení: špičková kvalita (proof)    

 

  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: