Stříbrná medaile Mandala - Láska

 
  • 1 z 3
 

Stříbrná medaile mandala Láska je originální dárek, jehož prostřednictvím můžete vyjádřit nejrůznější formy lásky (34 mm, 16 g).

Dostupnost 3 dny
1 390 Kč    
Kód produktu TC-31483-721
Kategorie Stříbrné pamětní medaile
 

Stříbrná medaile mandala Láska je originální dárek, jehož prostřednictvím můžete vyjádřit nejrůznější formy lásky. Můžete věnovat miminku tento krásný talisman, aby jej životem provázela láska. Poděkovat mamince za to, že přivedla na svět nový život. Medaile potěší všechny, pro které je největším darem Láska.

Mandala představuje nekonečno, dokonalost, rovnováhu, jednotu. Mandaly mají podobu kruhového obrazce se středem, z něhož (či do něhož) směřují symetricky uspořádané tvary. Vedle tvarů, které symbolizují mužskou energii, obsahují mandaly také barvy, které zastupují energii ženskou. Barvy proto nesmějí chybět ani na stříbrných medailích. Síla každé mandaly je schovaná v jejím středu, kde všechno začíná i končí, a tak je doprostřed medaile vsazen skleněný kámen. 

Přední stranu medaile tvoří kolorovaný ornament složený z červených srdcí směřujících ke skleněnému středu. Zadní strana medaile je reliéfní.

Stříbrnou medailii dodáváme s certifikátem, dárkově zabalený v originální krabičce.

 

  • Průměr: 34 mm
  • Hmotnost: 16 g
  • Ryzost: 999/1000 Ag
  • Hrana: hladká
  • Provedení: špičková kvalita (proof)    

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: