Sada oběžných mincí 2021 - Narození dítěte

 

Speciální sada oběžných mincí platných v roce 2020 s motivem narození dítěte. 

Dostupnost Momentálně nedostupné
1 290 Kč
Kód produktu CM-42104-080
Kategorie Další dárky
 

Čím platili tatínek s maminkou

Speciální sada oběžných mincí platných v roce 2021 s dětským motivem medvídka je překrásným dárkem pro miminko, které bude mít originální památku na rok, kdy se narodilo. Možná ho jednou bude zajímat, čím platili maminka s tatínkem. Tím spíše, že žijeme v době, která možná zažije konec fyzických platidel. Jednoho dne budeme mít v peněžence už jenom platební kartu a při nákupu si vystačíme s kartou či mobilním telefonem. Může se tedy stát, že nenávratně přijdeme o část něčeho, co dnes zcela samozřejmě patří k našemu životu, co je typické pro dobu, v níž žijeme. Naše oběžné mince se navíc se řadí ke světové špičce a získaly mnohá mezinárodní ocenění.

Sada mincí pro miminko

Sada oběžných mincí pro miminko obsahuje všechny platné kovové mince s nominálními hodnotami 1, 2, 5, 10, 20 a 50 Kč a s letopočtem 2021, které vydala Česká národní banka a vyrazila Česká mincovna. Šestici mincí doplňuje pamětní žeton, zobrazující dvě miminka - děvčátko a chlapečka.

Kompletní set je uložen do dárkového balení, kam lze vepsat porodní údaje včetně osobního věnování a vložit i fotografii miminka. 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Informace o zpracování osobních údajů